O mnie- początek drogi

O mnie- początek drogi

Początek drogi…

Kilka słów o mnie i mojej historii. A wszystko zaczęło się jeszcze kilka lat temu w podstawówce, kiedy mój brat pokazał mi ćwiczenia siłowe. Zajarany treningami chodziłem do niego, by robić biceps za pomocą pęczka związanych ze sobą drutów i klatki piersiowej leżąc na oponach i wyciskając jakąś starą ośkę od auta.

Trenuj i chudnij?

Lata mijały, raz trenowałem częściej, raz rzadziej. Czasami po prostu wolałem zagrać w piłkę lub pojeździć motocyklem, ale pasja do treningów żyła we mnie cały czas i tak zostało do dzisiaj. Jak wiele osób trenujących, próbowałem zrzucić tkankę tłuszczową i przekonałem się, że same treningi niewiele dały. Zagłębiając się w tajniki odchudzania, dowiedziałem się, że kluczem do sukcesu jest dieta. Nie byłem z tego powodu uradowany, bo ani nie potrafiłem gotować, ani nie miałem na to funduszy. Z biegiem lat kombinowałem, jak się tylko da. Szukałem tanich, lecz lepszych zamienników dotychczasowego jedzenia. Choć moja dieta była pełna błędów, to świadomość dotycząca magii odżywiania się rosła coraz to bardziej.

Era pojemników- czas start!

Od kiedy w technikum zaczęła się dla mnie era noszenia pojemników, to zmieniło się bardzo dużo w moim myśleniu i postrzeganiu całego jedzenia. Zacząłem się interesować szerzej pojętą dietetyką, odbyłem kilka kursów w mauricz.com, które pokazały mi, jak wiele można zmienić za pomocą jedzenia. Zgłębiając sztukę odpowiedniego dobierania składników na talerz, nauczyłem się dodatkowo co jeść, by nie tylko nie zaszkodzić sobie. Również tego, jak wyeliminować nieprzyjemne doznania jelitowe, zgagi czy inne problemy mające podłoże w nieodpowiednim odżywianiu.

Dzisiaj…

Dziś jestem trenerem personalnym i dietetykiem. Kocham to co robię. Praca z ludźmi to moja pasja, dlatego powstał ten blog. Będę się tu dzielił swoją wiedzą i liczę, że pomogę Ci rozwiązać przynajmniej część Twoich zagwostek. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mnie i mojej działalności więcej, zapraszam Cię do zostania ze mną na dłużej.

Nie badz idealna/y
kim jestem daniel marzec szpagat

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribuj  
Powiadom o